Svářeč nerez, hliník / Svářeči

Náplň práce: svařování kovů metodou TIG 141 a metodou MAG 135, MIG, úprava a svařování svařenců do celků, příprava na svařování, jejich spojování a stehování a úprava svarů broušením, čtení a používání výkresové dokumentace výhodou, před nástupem provedeme svařovací zkoušku
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, vánoční prémie, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření
Kontakt: e:mailem, telefonicky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Otavské strojírny a.s., IČ: 28020715
adresa pracoviště:Strakonická 365, Horažďovice, 34101, Česko
mzda (plat):40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Šárka Zíbarová
Telefonní číslo:376 334 442