Svářeč / Svářeči

NÁPLŇ PRÁCE: svářečské práce podle technické dokumentace; kontrola provedených svárů a dodržování pravidel kvality
POŽADUJEME: vyučení se zaměřením na zámečnictví; praxe v oboru výroby ocelových konstrukcí; spolehlivost a samostatnost; zručnost, flexibilita
VÝHODOU: kvalifikace svářeče dle ČSN EN ISO 9606-1 135; oprávnění jeřábník, vazač
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr; nadstandartní finanční ohodnocení; týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v lázních; dovolená 5 týdnů / rok; příspěvek na stravování; odměny při významných životních výročích; penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce; pracovní doba 37,5 hod / týden; poskytnutí ochranných pracovních prostředků; pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu zaměstnání

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SEG s.r.o., IČ: 46883657
adresa pracoviště:Koldinova 880, Klatovy, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Kočová, Asistentka
Telefonní číslo:731 106 417, 371 102 850