Pracovník výroby - svářeč v kovovýrobě / Svářeči

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- SOU/SOŠ obor strojírenství výhodou
- čtení výkresové dokumentace
- svařování metodou TIG
- praxe výhoda/není podmínka
- zručnost/práce v kolektivu/flexibilita.

Popis pracovní pozice:
svařování nerezu, výroba a montáž technologických prvků z kovu.

Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, firemní vzdělávání, pružná pracovní doba

Kontakt: e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ENVI-PUR, s.r.o., IČ: 25166077
adresa pracoviště:Wilsonova 420/27, Soběslav, 39201, Česko
mzda (plat):33 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenkový paušál, pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Klára Okrouhlíková
Telefonní číslo:731 629 772