SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA / Svářeči

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Smart Work Logistics s.r.o.
Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2024).
Místo výkonu práce: Ammann Czech Republic a.s., Nové Město nad Metují.

Náplň práce: čtení technických podkladů, upínání, stehování vyrovnání obrobků, sváření v potřebné poloze, konečná úprava svarů.

Požadavky: zdravotní způsobilost - fyzická zdatnost /břemena 20 kg/; práce ve výšce 1,5 až 10 m; obsluha jeřábů, zdvihacích ramen, vazač. práce - schopnost proškolení; samostatnost; solidnost; pracovitost; morálka; spolehlivost; manuální zručnost; vysoké pracovní nasazení; základní orientace ve strojírenské výrobě /čtení výkresů/.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu do 38 Kč/den.

Kontakt telefonicky v pracovní dny od 08:00 hod. do 10:00 hod. - pan Horvat Ivan, tel.: 737 846 339.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, manuální zručnost, základní orientace ve strojírenské výrobě /čtení výkresů/
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Smart Work Logistics s.r.o., IČ: 05270286
adresa pracoviště:Náchodská 145, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda (plat):31 400 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:5
datum konce pracovního poměru:30. 06. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravu 38 Kč/den

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivan Horvat
Telefonní číslo:737 846 339 (v prac. dnech od 08:00 do 10:00 hod.)