SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA / Svářeči

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě s jednatelem Ing. Tichým, tel.: 777 603 106 (VOLAT OD 9:00-12:00), e-mail: [email protected].
Pracovní doba: Po-Pá dvousměnný provoz, 6:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod.
Požadavky: základní svářečský kurz - zajistíme svářecí průkaz, vzdělání v technickém oboru nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, samostatnost.
Náplň práce: svářečské práce.
Nabízíme: úkolová mzda, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování (výběr z několika jídel), parkování v areálu. Pracoviště: Služín 70

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOT INVEST s.r.o., IČ: 26231654
adresa pracoviště:Stařechovice - Služín 70, 79841, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:4
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Jan Tichý, jednatel
Telefonní číslo:582373692