Svářeči

Požadujeme: Požadujeme platný svářečský průkaz CO2, TIG, praxi v oboru, zručnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci. Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou. V kolektivu uvítáme spolehlivého kolegu, který umí samostatně pracovat.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, dotované obědy, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, peněžní bonusy podmíněné kvalitními výsledky společnosti, dobrá dostupnost MHD na kole i autem, práce na ranní směnu.

Náplň práce: Svařování na základě výkresové dokumentace. Komunikace s konstruktéry. Příprava pracoviště, údržba nástrojů.

Životopis zasílejte na [email protected] nebo volejte 737 509 918.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2
  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře argonu
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TECNIMETAL - CZ,a.s., IČ: 26267047
adresa pracoviště:Nábřeží 578, Zlín - Prštné, 76001, Česko
mzda (plat):34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování: dotovované obědy
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: vlastní kryté parkoviště
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Magda Zlámalová
Telefonní číslo:603 267 732