Svářeč / Svářeči

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
svařování černé oceli, hliníku a nerezi

Požadujeme:
svářeče s platným svářečským průkazem pro metody svařování TIG/MIG, praxi ve svařování nejméně 1 rok; řidičské oprávnění B

Nabízíme:
Pružný začátek a konec pracovní doby

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Staňka:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 16,00hod.) na čísle 605 266 918;
- osobně (v pracovní dny 07,00 - 16,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: TCS Maintenance, s.r.o., Olomoucká č.p. 42/38, Přerov II-Předmostí,
751 24 Přerov 4

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Zkoušky svařování, - platný průkaz pro svařování TIG/MIG
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TCS Maintenance, s.r.o., IČ: 05623430
adresa pracoviště:Olomoucká 42/38, Přerov, 75124, Česko
mzda (plat):25 560 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: - pružný začátek a konec pracovní doby
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Staněk
Telefonní číslo:605266918