Šička, krejčová / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

MÍSTO VHODNÉ PRO OZP s inval. 2. a 3. stupně
Místo výkonu práce: Kladno - Hlinsko
Požadavky:
střední odborné vzdělání s výučním listem
praxe v oboru
pečlivost, kreativita, samostatnost
zodpovědný přístup k práci

Náplň práce:
šití dekorativních předmětů, zakázek dle objednávek
opravy oděvů
střihačské práce
práce na šicích, průmyslových strojích a overlocku
žehlení

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Práce v malém kolektivu, prodloužení pracovní smlouvy

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Kladno 55, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CEDR Pardubice o.p.s., IČ: 27547850
adresa pracoviště:Kladno 55, 53901, Česko
mzda (plat):9 450 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. DiS. Lenka Pospíšilová
Telefonní číslo:739 417 720