ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
-samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu
-sešívání vícero dílců a komponentů
-ovládání šicího stroje
-údržba šicího stroje

Požadujeme:
-znalost práce na šicím stroji (min jedno-, dvojjehla)
-odpovědnost za odvedenou práci
-manuální zručnost
-flexibilita, samostatnost
-trestní bezúhonost
-aktivní přístup k práci
-komunikativnost a spolehlivost
-vyučení v oboru krejčí/ švadlena není podmínkou

Nabízíme:
-konkurenceschopné platové ohodnocení v dané lokalitě
-práce na HPP nebo zkrácený úvazek
-jednosměnný provoz ( 6-14)
-zázemí silné a stabilní české firmy
-přátelský a vstřícný kolektiv
-možnost kariérního a osobního růstu
-nástup možný ihned nedo dle dohody

Benefity:
dovolená nad rámec zákoníku práce - 25 dní
-příspěvek na stravování v závodní jídelně
-nealkoholické nápoje během směny zdarma

kontakt: [email protected], +420 776 87 00 55, Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod., osobně Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SVITAP s.r.o., IČ: 46509755
adresa pracoviště:Nádražní 1059, Lomnice nad Popelkou, 51251, Česko
mzda (plat):20 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování v závodní jídelně -nealkoholické nápoje během směny
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Bryscejn
Telefonní číslo:776 87 00 55