*ŠIČ/ŠIČKA / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

CZ-ISCO 75330. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Ing. Kaňáková, tel. 603 834 529 (volat mezi 9:00-18:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: spolehlivost, zručnost, vstřícnost, pečlivost, zkušenosti v oboru výhodou.
Náplň práce: šití kožené konfekce v pásové výrobě, šití jednotlivých operací (není nutná kompletace celého výrobku).
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, stravenky.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GAMSBART, s.r.o., IČ: 27743691
adresa pracoviště:Husovo nám. 2236/51a, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):22 680 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:7
benefity:
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Ilona Kaňáková
Telefonní číslo:603 834 529