Šička, švadlena - zdravotnických prostředků / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

pracoviště Hulín
- Náplň práce: kompletní šití ortopedických pomůcek a zdravotnických prostředků, případně jejich částí na ramennovém, lemovacím, překrývacím nebo plochém šicím stroji s přímým a klikatým stehem
- Požadujeme: zkušenost v oboru šití na průmyslovém stroji, manuální zručnost, šikovnost
- Nabízíme: Nástup možný ihned, Práce v jednosměrném provozu od 6:00 do 14:30 (Po-Pá) s možností přesčasů placených příplatkem. Stravenky v hodnotě 100,-Kč po zkušební době, občerstvení na pracovišti, Práce v úkolové mzdě (19.000-27.000,-Kč), zaměstnanec si reguluje výši svého výdělku dle zručnosti sám.
- své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PANOP CZ s.r.o., IČ: 26243784
adresa pracoviště:Antonína Dvořáka 1341, Hulín, 76824, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravenky, občerstvení na pracovišti

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Kadrnožková, jednatel