Šička, švadlena / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: šití látek, potahů, vlajek na průmyslových šicích strojích, přípravy látek-střihy
- Požadavky: obsluha a ovládání průmyslového šicího stroje podmínkou, zájem o práci, spolehlivost při plnění pracovních úkolů, zodpovědnost
- Nabízíme: práci na HPP v příjemném prostředí, pracovní dobu 7-15:30, možnost zkráceného úvazku, nebo úpravu pracovní doby, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KM konsult s.r.o., IČ: 28352050
adresa pracoviště:Moravská 2715/61, Kroměříž, 76701, Česko
mzda (plat):21 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Zdeněk Večerka, Personalista
Telefonní číslo:777 776 355