Šičky prádla, plavek, sportovního ošacení * / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

ŠIČKA PRÁDLA, PLAVEK, SPORTOVNÍHO OŠACENÍ *
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se novým pracovním postupům.
Náplň práce: šití prádla, plavek, sportovního ošacení na průmyslových šicích strojích
Nabízíme: stravenky, prémie, 13. plat
První kontakt: telefonicky od 8-14:30 hod. 571624355, e-mail: tioka@arbis.cz nebo osobně na pracovišti od 8-14:30 hodin.
ov. 11.3.19

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ARBIS, spol. s r.o., IČ: 42865921
místo pracoviště:ARBIS, spol. s r.o. 01, Havlíčkova 321, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda (plat):18 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:5
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jiří Tioka
Email:tioka@arbis.cz