ŠIČ / ŠIČKA (švadlena) / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná minimálně o 10 hodin týdně).
Pozice pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: šití kojeneckého a dětského textilu.

Požadavky: znalost šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro samostatnou práci, seriózní jednání, chuť pracovat a odvést kvalitní práci, výhodou vyučení v oboru švadlena nebo krejčová - není však podmínkou.

Zaměstnavatel nabízí: práci pro zavedenou rostoucí českou firmu, získání praxe, pružnou pracovní dobu.

Kontakt telefonicky nebo osobně na provozovně - paní Adamírová Dagmar, tel.: +420 739 049 984.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, znalost šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DUKO s.r.o., IČ: 48169978
adresa pracoviště:U Dolní brány 61, Broumov - Náchod - Nové Město, 55001, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
benefity:
  • Jiné výhody: získání praxe, pružná pracovní doba atd.
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Dagmar Adamírová
Telefonní číslo:+420 739 049 984