ŠVADLENA, ŠIČKA / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

ŠVADLENA, ŠIČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce:šití na overlocku a průmyslových šicích strojích
- Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost a přirozenou chuť pracovat, bezúhonnost
- Nabízíme: zaměstnanecké slevy na výrobky, odměny za odvedenou práci, motivační příspěvek 10 000,- Kč, systémové prémie, práce v menším kolektivu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v době od 7 do 15:30 hodin), kontaktní osoba: Šimáková Pavla, tel.: 495 420 062, e-mail: info@hippoinvestdevelopment.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HIPPOinvest Development, a.s., IČ: 25342916
místo pracoviště:Sehnoutkova 17, 503 04 Černožice nad Labem
mzda (plat):16 000 Kč až 18 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 09. 2019
obory:
  • Výroba a provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavla Šimáková
Email:info@hippoinvestdevelopment.cz