ŠVADLENA / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
výroba krojů z kvalitních materiálů pro zahraniční zákazníky, pestrý sortiment, rozmanitá práce. Klimatizované pracoviště.
Pracoviště v blízkosti centra města, 5 minut od nádraží.
Jednosměnný provoz.
Možnost zkráceného úvazku.
Nástup možný ihned.
Svůj životopis pošlete na mail uvedený výše.

Více informací o firmě na Facebook: https://www.facebook.com/fnspolsro/

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FN spol. s r.o., IČ: 25192990
adresa pracoviště:Riegrova 1745/59, České Budějovice, 37001, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 20 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:9
benefity:
  • Dovolená navíc: 4 dny dodatková dovolená
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Zvláštní prémie: 13. a 14. plat, odměny při pracovním výročí
  • Podnikové stravování: dotované závodní stravování
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Tomáš Kubín, koordinátor výroby
Telefonní číslo:774100516