Technolog - normovač / Strojní inženýři technologové, normovači

Informace o nabídce práce:

Kontakt: [email protected]

Co vás čeká?
- vytváření technologických postupů podle konstrukční dokumentace,
- kontrola a aktualizace již vytvořených norem dle skutečně zaznamenaných výrobních
časů,
- optimalizace stávajících technologických postupů za účelem zvýšení efektivity výroby,
- komunikace s útvarem konstrukce a řízení kvality z důvodu racionalizace výkresové
dokumentace
- komunikace s pracovníky výroby a implementace jejich zlepšovacích návrhů,
- ověřování nových postupů výroby a spolupráce na realizaci technologických změn,
- podílení se na strategickém směřování oddělení technologie.
- stanovení norem spotřeby času technologických operací dle normativů.
- ověřování norem spotřeby času na dílně
- provádění časového snímku činnosti pro nové nebo upravené technologie výroby
- tvorba (alespoň částečná) normativů z naměřených/zjištěných hodnot spotřeby času
- podílet se na optimalizaci technologie / technologických postupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
-středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru,
- schopnost číst a orientovat se v technických výkresech
- znalost technických norem a čtení výkresové dokumentace,
- min. 2 roky praxe v oboru technologické přípravy výroby,
- porozumět psanému textu alespoň v anglickém jazyce,
- znalost normování/stanovení normy spotřeby času dle normativů technologických operací (alespoň některých s vyjmenovaných) - svařování (ruční, automatem), obrábění, zámečnické práce (skružování, ohýbaní, rovnání lisem apod.)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel),
- časová flexibilita,
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů,
- systematické myšlení s orientací na detail,
- proaktivní a iniciativní přístup,
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání, možnost pracovat na zajímavých projektech, mobilní telefon

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, MS Office
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., IČ: 06977731
adresa pracoviště:Pohraniční 3017/11, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum konce pracovního poměru:31. 01. 2025
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Němčicová Pavla