Konstruktéři / Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Informace o nabídce práce:

Prvotní kontakt:
tel.: 722 003 288, v době Po-Pá 9-14 hod
e-mail: [email protected]

Náplň práce:
návrh efektivní konstrukce a technologií výroby obalů z lepenky a ostatních materiálů,
vedení a zavádění nových projektů (výrobků), příprava kalkulace cenové nabídky,
optimalizace současných řešení obalů či výrobních postupů

Požadujeme:
znalost MS Office,
schopnost číst, psát a komunikovat v anglickém jazyce podmínkou,
znalost zásad technického kreslení,
technická zdatnost,
řidičské oprávnění sk. B

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
automobil,
PC a mobilní telefon,
závodní stravování,
vzdělávací kurzy,
odborná školení a možnost rozšiřování kvalifikace?
Zajímavá a různorodá práce, skvělý tým kolegů a spolupracovníků.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PILOUS spol. s r.o., IČ: 47535709
adresa pracoviště:Žerčice, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 70 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Markéta Hurychová
Telefonní číslo:722 003 288