Strojní inženýři, projektanti, konstruktéři 3D / Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Chrudim - Píšťovy
NÁPLŇ PRÁCE: konstrukční práce s grafickými 3D a 2D programy na jednoúčelových automatizovaných linkách a robotických pracovištích
POŽADAVKY: časová flexibilita, řidičský pr. sk. B,samostatnost, spolehlivost, bližší info po telefonu, znalosti SolidEdge výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenkový paušál, flexibilní prac. doba

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese-zaslat životopis.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - grafické programy, Aktivní znalost SolidEdge nebo Inventor, možno doškolit
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, Výhodou
minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ELTEP s.r.o., IČ: 27507301
adresa pracoviště:Píšťovy 826, Chrudim, 53701, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 55 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Zvláštní prémie

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Nikola Mlejnková
Telefonní číslo:+420 469 620 639