Strojírenský/á technik/čka přístrojů, strojů a zařízení / Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Informace o nabídce práce:

ZamK
Pracoviště: Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová, 720 00
Kontakt: osobně po předchozí domluvě na adrese pracoviště

Náplň práce: organizace oddělení údržby, zodpovědnost za zpracování a plnění plánu údržby a instalace strojů. Kontrola a motivace pracovníků údržby.

Požadujeme: korejský jazyk-C1

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, penzijní připojištění

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní jiné, Korejský jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SUNGWOO HITECH s.r.o., IČ: 26869918
místo pracoviště:Na Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:12
datum zveřejnění nabídky práce:dnes 25. 06. 2019
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz