Technolog tváření / Strojírenští technici technologové, normovači

Nástup ihned, na dobu neurčitou. Vzdělání ve strojírenském oboru.

Náplň práce:
- předprojektová příprava výroby
- dohled nad prototypovou a sériovou výrobou
- optimalizace technologických postupů
- vedení technické dokumentace

Požadavky:
- 3 roky praxe v oblasti výroby nástrojů
- znalost technologie tváření nejlépe objemového
- lexibilita
- zodpovědnost
- samostatnost
- znalost práce na PC
- ŘP B
- AJ/NJ výhodou
- znalost práce s CAD

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, trvalý pracovní poměr, možnost seberealizace, firemní benefity, možnost ubytování. Kontakt: zasílejte životopis na uvedený e- mail nebo telefonicky na uvedeném tel. čísle.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NET - KOVO s.r.o., IČ: 47153962
místo pracoviště:Nádražní 309, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2018
obory:
  • Výroba a provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Chytková, pro kontakt
Email:chytkova@net-kovo.cz