Technolog / Strojírenští technici technologové, normovači

Informace o nabídce práce:

z: 22.3.2024, a:18.4.2024

Požadujeme:
min. středoškolské vztělání technického směru (strojní) , ukončené maturitní zkouškou
znalost práce na PC - Word a Excel
orientace v technické dokumentaci - strojírenském výkresu, základní znalost kótování
základní orientace v kovových materiálech
znalost Aj na úrovni B1
praxe v oboru výhodou

Náplň práce :
Tvorba technologické dokumentace, předpis balení, IMDS.

Nabízíme:
nástupní provozní praxi min. 1 měsíc
zaučení na v programech Helios, Palstat
zaučení na pozici

stravenkový paušál, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, 2x ročně mimořádné prémie, dotované nápoje, zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv,jazykové kurzy Aj, 25 dnů dovolené

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PAMET, spol. s r.o., IČ: 45196966
adresa pracoviště:Komenského 231, Suchdol nad Odrou, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Václav Uhýrek
Telefonní číslo:733 747 390