Technolog/technoložka / Strojírenští technici technologové, normovači

Informace o nabídce práce:

AKTUALIZACE 11.4.2024
První kontakt:
- telefonicky (kdykoliv)
- osobně (každé úterý a čtvrtek mezi 8 - 9 hodinou)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Určování technologických postupů, zajišťování technologické přípravy výroby
- stanovování způsobu uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků ap.
- provádí zkoušky z navržené technologie, specifikace množství a druhů materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek
- spolupráce na vývojových úkolech, zpracování technologických změn, postupů a programů, podklady pro zpracování poptávek a spotřeby času .

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:WAREX spol. s r.o., IČ: 18628419
adresa pracoviště:Bernartická 527, Javorník, 79070, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Naturální výhody: výhodný prodej stavebních materiálů
  • Jízdní výhody: Příspěvek na dopravu nebo bezplatná doprava služ.vozy
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: 13 plat, výroční odměny
  • Jiné výhody: zvýhodněné telefonní a datové tarify; tankovací karty na palivo a další

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Milan Jurčák
Telefonní číslo:602 202 935