Technolog/technoložka do slévárny / Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- dohled nad technologií výroby, spolupráce s vývojovým oddělením
- návrhy vtokových soustav, vytváření a aktualizace výrobní dokumentace
- práce v ERP systému
- drobné konstrukční práce v SW Inventor
- tvorba a kontrola dodržování výrobních postupů
- využití 3D SW simulace plnění
Požadujeme:
- umění číst výrobní dokumentace
- samostatnost a schopnost pracovat v týmu, znalost NJ nebo AJ výhodou
První kontakt e-mailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - textový editor (Word), MS Office
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - jiné, znalost programu Inventor (Solidworks)
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KASI FOUNDRY a.s., IČ: 06177930
adresa pracoviště:Průmyslová 490, Chvaletice, 53312, Česko
mzda (plat):36 500 Kč až 44 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: stravenkový paušál, firemní benefity

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Alexandra Petráňová
Telefonní číslo:728 150 306