Konstruktér automatizace / Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Informace o nabídce práce:

Kontakt: emailem, telefonicky Po-Pá od 7.00 - 15.30 hodin
Popis pozice: návrh a vývoj automatizačních systémů a zařízení podle specifikací a potřeb zákazníků, tvorba výrobní dokumentace, dohled a účast při výrobě, montáži a oživení zadaného projektu, účast při instalaci u zákazníka.
informace:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- Znalost programu SolidWorks
- Zkušenosti s návrhy/konstrukcí v oblasti automatizace
- Analytické myšlení a schopnosti řešit technické problémy
- Zručnost, pečlivost, samostatnost

Výhody: Práce v příjemném kolektivu, práce napříč obory - robotizace, automatizace, strojírenství, elektro.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, základní znalosti
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MS Robotics s.r.o., IČ: 09747192
adresa pracoviště:Sudkov 293, 78821, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 36 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: nápoje zdarma-káva, ranní směna 8 hod.pracovní doba
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Martin Soural MBA, jednatel
Telefonní číslo:608277938