TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE / Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]. Pracovní doba: 6:00-14:30

Náplň práce:
- samostatná montáž přepravníkových palet v souladu s výkresovou dokumentací
- občasné vyřizování reklamací u klientů v rámci ČR

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání strojírenského zaměření - min. vyučen
- znalost čtení výkresové dokumentace - podmínkou
- manuální zručnost, praktický - praxe s ručním i elektrickým nářadím
- odpovědný přístup k práci
- schopný si samostatně organizovat práci
- schopný přinášet inovace a zlepšovací návrhy
- ochota podílet se na zkvalitňování práce napříč výrobou

Nabízíme Vám:
- práci v malém kolektivu, kde se všichni znají a nejsou pouhým osobním číslem
- pracovní dobu od pondělí do pátku, začínáme v 6 hod a končíme ve 14:30 hod
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s pravidelnou výplatou
- služební automobil
- služební telefon

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Cars Technology s.r.o., IČ: 29208980
adresa pracoviště:Ondratice 187, 79807, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:E-mail