Referent oddělení řízení kvality / Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Informace o nabídce práce:

z: 22.3.2024, a:18.4.2024

Vzdělání technického směru (strojírenství) výhodou
Znalost IATF16949 ,ISO 9001, ISO 14001 výhodou
Certifikace interního auditora výhodou
Práce na PC ( MS Office, internet )
ŘP sk.B
Znalost Aj v úrovni B1
Praxe v automotive vítána

Náplň práce : Řízení interní i externí dokumentace
Administrativní činnosti v systému řízení kvality

stravenkový paušál, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, 2x ročně mimořádné prémie, dotované nápoje, zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv,jazykové kurzy Aj, 25 dnů dovolené

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PAMET, spol. s r.o., IČ: 45196966
adresa pracoviště:Komenského 231, Suchdol nad Odrou, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Lenka Svobodová
Telefonní číslo:702 209 653