Operátor balení / Strojírenští kovodělníci

Místo výkonu práce: KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov č.p. 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, 538 42 Ronov nad Doubravou
NÁPLŇ PRÁCE: dokončovací práce při dočišťování hliníkových odlitků, balení odlitků.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenkový paušál.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOLIS HEDVIKOV a.s., IČ: 61058041
adresa pracoviště:Třemošnice - Hedvikov 1, 53843, Česko
mzda (plat):25 560 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:18
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Pechová
Telefonní číslo:778 708 473