STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK OBROBY / Strojírenští kovodělníci

Informace o nabídce práce:

CIZ
Pracovní náplň: obsluha CNC obráběcích strojů, provádění měření.
Požadujeme: manuální zručnost, vyučení v oboru výhodou
Nabízíme: možnost zapracování (zaučení), profesní růst a zázemí stabilní společnosti, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojistění, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na závodní stravování.
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795, e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OM PROTIVÍN a.s., IČ: 25164562
místo pracoviště:Švermova 349, 398 11 Protivín
mzda (plat):17 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz