Přípravář-brusič/leštič / Strojírenští kovodělníci

Informace o nabídce práce:

Náplň práce
- Broušení / leštění dílů z kompozitních materiálů, vizuální kontrola
- Provádění záznamů do formulářů dle řízené dokumentace
Požadavky
- Chuť pracovat
- Určitou míru flexibility, fyzickou zdatnost
- Samostatnost, zodpovědnost, důslednost a smysl pro pořádek

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:INCOsystems s.r.o., IČ: 02964538
adresa pracoviště:Za Tratí 235, Chrášťany, 25219, Česko
mzda (plat):22 500 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Dovolená navíc: příspěvek na dovolenou
  • Jiné výhody: smluvní doprava od M Zličín
  • Podnikové stravování: příspěvek 105Kč/den
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jan Loskot
Telefonní číslo:604653004