Střihač / Střihačka pánských scénických kostýmů / Střihači textilu, kůží a podobných materiálů

1. kontakt e-mailem. Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zašlete na: [email protected]
Požadavky: vzdělání SŠ nebo odborné vyučení s maturitou (obor oděvní/oděvního návrhářství), pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost, znalost základů konstrukce střihů. Výhodou: praxe v oboru, znalost technologie zpracování nejrůznějších materiálů, znalost AJ vítána

Náplň práce: zhotovování nejnáročnějších střihů s ohledem na různé druhy materiálů dle pokynů výtvarníka, samostatné zhotovování nejnáročnějších prototypů a modelů scénických kostýmů podle návrhů výtvarníka, aranžování kostýmních prvků, komunikace s výtvarníkem, účast na zkouškách v prostorách divadla

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, atraktivní divadelní prostředí, netradiční a činorodá práce, nadstandardně vybavená krejčovská dílna, příjemný kolektiv

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace, IČ: 00100528
adresa pracoviště:Čs. legií 148/14, Ostrava, 70200, Česko
mzda (plat):20 000 Kč až 27 260 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 1 týden nad rámec zákona

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kontakt