NATĚRAČ/NATĚRAČKA / Stavební lakýrníci a natěrači

Životopisy zasílejte na email [email protected]. Více informací na tel. 733 159 449 (v době
8:00-13:00 hod.).
Základní požadavky:
- vyučení v oboru
- praxe v oboru 1 rok
- odborné znalosti odmašťování, tmelení, lakování, ovládání jeřábu ze země
- oprávnění na VZV výhodou
Náplň práce:
- čištění a odmašťování ploch před nátěrem
- stříkání ručními vzduchovými pistolemi a vysokotlakým zařízením
- míchání a ředění barev
- nátěry dílů, tmelení a broušení ploch
Nabízíme:
- zvýhodněné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné firemní půjčky, zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky. Náborový příspěvek na tuto pozici ve výši 24 000 Kč

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), výhodou
  • Jiné, praxe v oboru 1 rok
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Strojírny Prostějov, a.s., IČ: 46900331
adresa pracoviště:Kojetínská 3700/5, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné půjčky, zvyýhodněný tarif

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Anna Krejčířová, personalistka
Telefonní číslo:733 159 449