Klempíř / klempířka / Stavební klempíři

Kontakt telefonicky, e-mailem [email protected] nebo osobně na pracovišti (Polská 407, Vamberk).

Místo výkonu práce: celá ČR (dle sjednaných zakázek)

Požadujeme:
- samostatnost a pečlivost
- fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- rekonstrukce a novostavby střech RD, chat a chalup, hospodářských a průmyslových objektů
- práce se systémy Prefa, Ruukki, Bramac a Tondach.
Nabízíme:
- motivační ohodnocení, volné víkendy a svátky.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BECHNÝ, spol. s r.o., IČ: 01799487
adresa pracoviště:Polská 407, Vamberk, 51754, Česko
mzda (plat):40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Bechný, jednatel
Telefonní číslo:736 251 067