KLEMPÍŘ/KLEMPÍŘKA / Stavební klempíři

Možno zaměstnat také na DPP, DPČ, dle domluvy. Kontakt paní Nerušilová, tel: 724 261 147. Místo výkonu práce: Prostějov a okolí. Pracovní doba: 7:00-15:30 hod.
Požadujeme: samostatná práce, řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: praxe podmínkou, klempířské a pokrývačské práce - pokládání střešních krytin, práce na střechách
Nabízíme: možnost finančního růstu.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NERUŠIL s.r.o., IČ: 26957850
adresa pracoviště:Olomoucká 303/266, Držovice, 79607, Česko
mzda (plat):150 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Monika Nerušilová
Telefonní číslo:582 365 037,724 261 147