Klempíři, pokrývači, tesaři * / Stavební klempíři

Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, práce ve
výškách
Náplň práce: izolatérské práce, klempířské a pokrývačské práce, veškeré pomocné
práce vyplývající z dané situace na staveništi. Zaměstnanec se dále bude řídit pokyny
jednatelů, stavbyvedoucích a mistrů.
Nabízíme: pracovní doba od pondělí do pátku pouze v regionu, platové ohodnocení, dynamické pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti,
firemní benefity (stravenky, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, atd.)
ov.10.1.22

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:IZOLTING MORAVIA s.r.o., IČ: 26867125
adresa pracoviště:Bučiska 621, Rožnov pod Radhoštěm, 75661, Česko
mzda (plat):40 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Antonín Slovák
Telefonní číslo:724060555