ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA / Stavební a provozní elektrikáři

I ABSOLVENTI. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba paní Redková, tel. 720 062 260 (volat mezi 8:00- 14:00 hod.), e-mail: [email protected]. Pracovní doba: třísměnný provoz, ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod., noční 22:00-6:00 hod.

Náplň práce: elektroinstalace nových strojů a zařízení, běžná elektroúdržba strojního vybavení, běžná elektroúdržba rozvodů budov, rozvoj v robotice

Požadujeme: základní orientaci v technické dokumentaci, zkušenosti s údržbou strojů a zařízení, základní znalost práce na PC, platný průkaz - nařízení vlády 194/2022 Sb., časovou flexibilitu - po zaučení práce na třísměnný provoz, řidičské oprávnění skupiny B, pozice vhodná i pro absolventy (vyučen v oboru elektro), základní orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme: hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením včetně bonusů a příplatků, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek v případ životního výročí, příspěvek při narození dítěte, na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců, společenské a sportovní akce, firemní vzdělávání - možnost seberealizace a rozvoje, možnost parkování přímo u společnosti

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, platný průkaz nařízení vlády 194/2022 Sb., základ. orientace v tech. dokumentaci
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALPER a.s., IČ: 27126226
adresa pracoviště:Vrahovická 4530, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):40 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: bonusy, příplatky, penzij. připojiš., život. výročí, volnoč. aktivity aj.
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Marcela Redková
Telefonní číslo:720 062 260