ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA (SERVISNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE výtahů) / Stavební a provozní elektrikáři

Kontaktní osoba Holánek Eduard, tel. 608750904, email: [email protected]
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny "B", elektrotechnické vzdělání (středoškolské výhodou), manuální zručnost s nářadím, pracovitost a praxe v oboru také výhodou. Zaškolíme a zapracujeme vás vyškolenými odborníky ve firmě.
Náplň práce: odstraňování poruch a závad na výtazích v bytových domech a průmyslových firmách.
Nabízíme: výkonnostní odměny, služební vozidlo, mobil, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouva na dobu neurčitou

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Eduard Holánek s.r.o., IČ: 27756823
adresa pracoviště:Rozhonova 2331/10, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenky, služební vozidlo, výkonnostní odměny, mobil
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eduard Holánek
Telefonní číslo:608750904