Elektrikář - silnoproud / Stavební a provozní elektrikáři

Kontakt telefonicky, emailem [email protected], osobně po předchozí domluvě.

Požadujeme absolutní samostatnost, výuční list, doložení oprávnění o Vyhl. 50/1978 Sb., §6 nebo §7 - může být nahrazeno jiným oprávněním platným v rodné zemi zaměstnance, řidičské oprávnění sk. B, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: elektroopravy a údržba el. strojů, zařízení a rozvodů budov zaměstnavatele.

Nabízíme: Příspěvek na stravování, 23 dnů dovolené.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HEKU a.s., IČ: 47680431
adresa pracoviště:Syllabova 1263/60, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Olga Mikulská
Telefonní číslo:602 564 791