ELEKTRIKÁŘ A ÚDRŽBÁŘ / Stavební a provozní elektrikáři

Informace o nabídce práce:

POŽADUJEME: vyučení v oboru elektro
NÁPLŇ PRÁCE: údržba strojů a jejich drobné opravy
VÝHODOU: řidičský průkaz sk. B, vhodné i pro OZP (záleží na povaze zdravotního omezení)
NABÍZÍME: podnikové stravování, životní pojištění, pojištění odpovědnosti ze strany zaměstnavatele
PRACOVNÍ DOBA: Po - Pá, 6 - 14.30h
KONTAKT: p. Brabec 777 122 190

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BRABEC, mlýn Horažďovice - Zářečí s.r.o., IČ: 28005988
místo pracoviště:Zářečská 651, 341 01 Horažďovice
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Stavebnictví
  • Výroba a provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ondřej Brabec, jednatel
Telefonní číslo:+420 777 122 190,376 512 798
Email:brabec@mlynbrabec