ELEKTRIKÁŘI / Stavební a provozní elektrikáři

Atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi, zákonné příplatky,odměny
POŽADUJEME: SOU/SŠ v oboru elektro - slaboproudé zařízení, praxe minimálně 2 roky, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (Vyhl. č. 50/1978 Sb), ochota pracovat na směny a přesčas, ochota učit se novým procesům, fyzická zdatnost, samostatnost, pracovitost, manuální zručnost, flexibilita, zodpovědnost
VÝHODOU: průkaz na vysokozdvižný vozík
NÁPLŇ PRÁCE: elektroúdržba výrobních zařízení a vnějších sítí v rámci areálu firmy; odpovědnost za kvalitu vyráběného výrobku v době škrobárenské kampaně; dodržování pravidel systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému; plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného
SMĚNNOST: jednosměnný nebo nepřetržitý provoz
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní jazyková výuka, zvýhodněné telefonní tarify, firemní společenské a sportovní akce

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LYCKEBY AMYLEX, a.s., IČ: 49790340
místo pracoviště:Horažďovice, Strakonická 946, okres Klatovy, PSČ 341 01
mzda (plat):23 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
profese:
  • Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení, požadovaná praxe 2 roky
obory:
  • Stavebnictví
  • Výroba a provoz