Správce / správkyně internetového portálu, webu a e-shopu / Správci webu

Informace o nabídce práce:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected].

Požadavky:
- orientace v oboru obráběcích strojů a ručního nářadí
- výborná znalost českého jazyka
- výborná znalost práce na PC
- řidičský průkaz B.
Pracovní náplň:
- správa webu, příprava sortimentu na akci, správa IT
- kontrola cen a cenové srovnání
- sledování nových trendů, internet marketing.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní český jazyk
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SA Trade s.r.o., IČ: 28779428
adresa pracoviště:Solnice - Ještětice 88, 51601, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Alena Vondráčková Jarošová
Telefonní číslo:732 521 254