PROVOZNÍ PRACOVNÍK - ÚDRŽBÁŘ - DPČ / Správci objektů

Informace o nabídce práce:

Funkční náplň:
- Zajištění běžné údržby a oprav svěřených objektů = drobné technicky nenáročné práce zámečnické, truhlářské, instalatérské, zednické, malířské a elektrikářské (např.: oprava dveří a zámků, vodovodních baterií, osvětlení, stěhování nábytku aj.)
- Organizace pravidelných technických prohlídek, revizí a kontrol (PO a BOZP) a zajištění odstranění případných závad
- Koordinace probíhajících oprav, spolupráce s dodavatelskými firmami a správa technické dokumentace
- Zajištění řešení a odstranění havárií
- Zpracování podkladů pro realizaci objednávek
- Drobný úklid před svěřenými objekty
Předpokládaný termín přijetí na volné pracovní místo: 01. 04. 2024
Požadavky na volné pracovní místo:
- Bezúhonnost
- Státní občanství ČR
- Vzdělání technického směru
- Dobrá fyzická kondice
- Manuální zručnost, všestrannost, pečlivost
- Aktivní přístup a schopnost samostatné práce
- Dobré komunikační schopnosti
- Zodpovědnost, flexibilita při řešení problémů
- Praxe na pozici s podobným zaměřením
- Platné osvědčení dle vyhlášky č. 194/2022, Sb. (§6 a vyšší) nebo vyhlášky 50/1978, Sb. (§6 a vyšší) výhodou
Další požadavky:
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
- Dobrá znalost práce MS Office.
Mzdové podmínky: 140 Kč/hod.
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné pracovní místo k přihlášce:
- Profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
- Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Motivační dopis
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e mailu) uchazeč doručte elektronicky na e-mail [email protected] nebo v listinné podobě na adresu: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM plk. Mgr. Jan Springer, tel. 950 470 149.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC, MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, IČ: 70888744
adresa pracoviště:Barvířská 29/10, Liberec, 46007, Česko
mzda (plat):140 Kč
typ pracovního úvazku:DPČ
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:plk. Mgr. Jan Springer
Telefonní číslo:950 470 149