Sortimentní poradce / Specialisté v oblasti zahradnictví

Informace o nabídce práce:

Kontakt: e-mail: [email protected]

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:
" Školení a tréning procesů zaměstnanců odd. zahrady na prodejnách ve svěřeném regionu
" Práce s rostlinami, přeceňování zboží, odpisy, vytváření letáků, výprodeje, promo akce, produktové karty, kontrola neprodejného sortimentu, reklamace
" Průběžná kontrola dodržování nastavených procesů firmy
" Týdenní reporting
" Aktivní účast při návrhu a výstavbě již existujících a nových konceptů
" Kompletace expozicí, novinek a výprodejového sortimentu
" Aktivní účast a kontrola dodržování bodů protokolu pro sezónní otevření / zavření venkovních zahrad.
" Aktivní účast při přestavbě (realizaci nové zahrady = vykládání zboží do regálů) volné plochy, doplňování zboží, označování zboží cenovkami + produktovými kartami
" Podpora nákupního oddělení při vytváření a úpravách plánů oddělení zahrady
" Kontrola dodržování plánů oddělení + dodržování planogramů.
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání (zahradnické zaměření)
" Znalost zelené zahrady - praxe v oboru výhodou
" Samostatnost
" Spolehlivost
" Organizační schopnost
" Ochotu učit se novým věcem
" Znalost práce na PC (Word, Excel)
" Aktivní řidič - cestování po slovenských pobočkách (Východní Slovensko)
Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Nadstandartní mzdu
" Možnost rozvíjet se
" Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
" Benefity
" Služební vůz
Nástup možný ihned nebo dohodou.
PP na dobu určitou na 2 roky.
Uchazeč bude cestovat po východním Slovensku

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BM ČESKO s.r.o. - 001, IČ: 04335813
adresa pracoviště:Türkova 1272/7, Praha - Chodov, 14900, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Andrea Hančak
Telefonní číslo:608745528, 267289176