*Poradce/poradkyně nebo terapeut/terapeutka - Žďár nad Sázavou / Specialisté v oblasti sociální práce

Výběrové řízení na pozici PORADKCE/-KYNĚ nebo TERAPEUT/-KA do zařízení Poradna pro nelátkové závislosti v Kraji Vysočina, Žďár n.Sázavou;
Požadujeme:
- vzdělání pro poradenského či terapeutického pracovníka,
- dobré komunikační schopnosti
- orientace v problematice adiktologie
- schopnost týmové i samostatné práce
- ochota se vzdělávat a rozvíjet
Náplň práce:
- posktování poradenství a terapie lidem, kteří se potýkají se závislostmi
- podílení se na fungování služby
Nabízíme:
- práci na 0,75 úvazku
- nástup 6-7/2024
- odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příjemné prostředí, přátelský kolektiv
- poradna dalšího vzdělávání, supervize
- smlusluplnou práci, prostor pro seberealizaci
První kontakt e-mailem [email protected]
Profesní životopis a motivační dopis zasílejte na [email protected]
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria a budou vybráni, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kolpingovo dílo České republiky z.s., IČ: 43379729
adresa pracoviště:nám. Republiky 286/22, Žďár nad Sázavou, 59101, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 06. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: Týden dodatkové dovolené, příjemné pracovní prostředí, interní benefity, další
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Josef Soukal
Telefonní číslo:608 816 721