Obchodně-technický specialista pro návrh VZT zařízení / Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Informace o nabídce práce:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO NÁVRH VZT ZAŘÍZENÍ
Zaměstnavatel požaduje:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Znalost oboru TZB - výhodou
- Aktivní znalost AJ
- Dobré analytické a komunikační schopnosti
- Ochota k vysokému pracovní nasazení
- Samostatnost, flexibilita
- Dobrá znalost SW aplikací MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- Tvorba cenových a technických nabídek VZT zařízení
- Technické poradenství a konzultace s projektanty a montážními firmami
- Posuzování technického řešení VZT zařízení v projektech
- Konzultační činnost ohledně zakázek s technickým zázemím firmy.
Nabízíme:
- propracovaný systém benefitů
- možnost práce home office
- mladý kolektiv technických specialistů
Jednosměnný provoz
Nástupní mzda od 40 000,-Kč po zaučení od 45 000,-Kč
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
ov. 17.4.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:REMAK a.s., IČ: 15770397
adresa pracoviště:Zuberská 2601, Rožnov pod Radhoštěm, 75661, Česko
mzda (plat):40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Kontaktní osoba:Ivana Vašutová, vedoucí personálního oddělení
Telefonní číslo:571877101