ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI / Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Informace o nabídce práce:

ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI
- Místo výkonu práce: Radíkovice 19, Lhota pod Libčany
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: organizace a řízení výroby, metrologie
- Požadujeme: ruský jazyk úroveň C2, znalosti - náhradní díly ruských automobilů; výroba, provoz a oprava ruských automobilů, technoligických zařízení; hydraulika a hydraulické stroje, chladící a ventilační zařízení, základy výpočtu a konstrukce strojů a zařízení, organizace a řízení výroby, metrologie, standartizace, certifikace; 5 let praxe v oboru
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu [email protected]

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní ruský jazyk
minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AMC spare parts, s.r.o., IČ: 26013142
adresa pracoviště:Radíkovice 19, 50327, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Karel Štochl
Telefonní číslo:602 774 772