Obchodní zástupce pro turecký trh / Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Informace o nabídce práce:

Prvotní kontakt:
e-mail: [email protected]

Jsme dovozci dlažeb z přírodního kamene z Turecka. Pro zajištění lepší komunikace s našimi stávajícím / potencionálními tureckými obchodními partnery hledáme zástupce pro turecký trh.
Bude se jednat o každodenní komunikaci s tureckými dodavateli / zákazníky. Vzhledem k tomu, že většina dodavatelů hovoří pouze turecky, je vyžadovaná perfektní znalost turečtiny.
Je vyžadován řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou je mít kontakty v obkladačském a keramickém průmyslu.

Náplň práce
Denní komunikace s dodavateli / zákazníky v Turecku, sledování procesu dovozu, zajišťování dodávek z Turecka, kontrola příchozích výrobků, kontrola před dodávkou v Turecku

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Ephestone spol. s r.o., IČ: 09874411
adresa pracoviště:Nádražní 342, Mladá Boleslav - Čejetičky, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Gökhan Güngör