Hlavní ekonom/ka / Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Informace o nabídce práce:

Pracoviště Holešov
- Náplň práce: samostatné vedení ekonomiky firmy
- Požadavky: znalost podvojného účetnictví, znalost daňových předpisů, personální agendy, mzdového účetnictví (znalost systému Helios výhodou)
- nástup možný dle dohody, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD Po-Pá, 6:45 - 15:15 hod.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected], příp. kontakt telefonicky Po-Pá (pan Ing. Jániš, tel: 602 722 103).

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Ekonomika
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Ekonomika - mzdové účetnictví
  • Ekonomika - personalista
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JARO - kovovýroba s.r.o., IČ: 26924781
adresa pracoviště:Masarykova 968, Holešov, 76901, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2025
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Roman Jániš, jednatel
Telefonní číslo:602 722 103