Specialista / Specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Poradce v odborných záležitostech pro ostatní zaměstnance
Provádí speciální úkony a vede projekty
Provádí standardizaci a navrhuje zlepšování procesů
Příprava a aktualizace školicích podkladů, aktualizace příslušných směrnic
Školení uživatelů při zavádění nových procesů
Koordinace spolupráce mezi jednotlivými odděleními a úseky v souvislosti s aplikací nových procesů
Personální úkony v rámci svěřeného útvaru
Zodpovědnost za dodržování firemních nařízení a zákonných požadavků
Zavádění standardů

První kontakt e-mailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
  • Aktivní německý jazyk
minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bosch Powertrain s.r.o., IČ: 46995129
adresa pracoviště:Jihlava - Pávov 121, 58601, Česko
mzda (plat):53 484 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
  • Jiné výhody: volnočasové aktivity
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Gabriela Sedláková