Specialista/specialistka dopravy / Specialisté v oblasti dopravy

Informace o nabídce práce:

Náplň práce: Zpracování jízdních řádů a oběh vozidel.
Smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
SŠ dopravní směr výhodou, vhodné pro absolventy VŠ.
ŘP skup. B výhodou
Zaměstnanecké výhody:
Pravidelný měsíční příjem, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify na volání u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, zvýhodněné jízdné, Benzina karta, Cafeterie

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ARRIVA autobusy a.s., IČ: 25945408
adresa pracoviště:Sladkovského 142/37, Olomouc - Hodolany, 77900, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity:
  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lada Langová